Кошик покупок

  Товарів: 0 (0.00грн)
Другие номера
 • (096)285-56-40
 • (095)919-18-13
 • (063)648-52-58
Знижки від 2 до 20%
від 2 до 20%  
від 5000 грн 
Розсрочка 0% до 10 месяців

Фарбування мініатюр, виготовлення террейнів на замовлення

Якщо у вас немає часу або не сильно захоплює процес фарбування, складання, але є бажання грати професійно пофарбованими красивими арміями або хочете зробити класно пофарбовану модель в подарунок, ми пропонуємо свої послуги:

 • збирання та фарбування стендових моделей на замовлення будь-якого рівня складності;
 • складання та фарбування у Києві на замовлення Warhammer 40K, Warhammer Fantasy, Flames of War, AoS, Malifaux, Infinity, Battletech, Warmachine та інших ігрових систем;
 • фарбування на замовлення мініатюр із настільних ігор;
 • виготовлення террейнів у Києві на замовлення будь-якої складності.

Приклади наших робіт

Запис на майстер-класи, замовлення складання та фарбування мініатюр у Києві: (095) 919 18, 13 (063) 648 52 58, (096) 285 56 40.mail@cbgames.com.ua

Українa, м. Київ, вул. Оленівська, 16 (метро Т. Шевченка)

Чому клієнти вибирають саме нас?

Високий рівень професіоналізму наших майстрів. Армії та окремі моделі, підготовлені нашими майстрами, чудово виглядають і викликають гордість у свого власника. Ми чітко дотримуємося бажаної колірної схеми фарбування і максимально уважні до побажань замовника.

  Даруємо подарунки:

 • при замовленні деталізованого або художнього фарбування збірка в подарунок ;  
 • при відвідуванні майстер-класу зі збирання та фарбування мініатюр вартість моделі до   - 10% ;
 • якщо ви купуєте у нас моделі та замовляєте їх складання, даруємо знижку -5% від їх вартості;
 • якщо ви купуєте у нас моделі і замовляєте їх фарбування, даруємо знижку -10% від їх вартості ( якщо після покупки пізніше зверніться за складання, фарбуванням - можете так само розраховувати на дану знижку ).

   Доступні ціни та зрозуміла політика їх формування . У середньому збір мініатюри коштує в районі 30 - 50% від вартості моделі. Фарбування мініатюри залежить від деталізованості фігури та рівня фарбування:

 • базова – якісно професійно пофарбовані мініатюри. Підходить для великих армій, швидше за термінами роботи та нижче за вартістю ( до 70 - 80% вартості мінітюр);
 • деталізована - професійне фарбування з якісним опрацюванням деталей. Ваші армії та мініатюри будуть чудово виглядати на столі та полиці ( до 100% вартості мініатюр);
 • художнє фарбування - максимальне опрацювання деталей, застосування ефектів та різних просунутих технік фарбування. Відмінний вибір для командирів армій, підготовки моделей для подарунка (вартість обговорюється індивідуально залежно від побажань замовника).

Вартість робіт залежить від терміновості замовлення, що обговорюється з менеджером. І ще ми працюємо без передоплати .

Швидка робота Ми максимально швидко запускаємо замовлення в роботу і дотримуємося термінів. Якщо ми пропускаємо терміни, то робимо знижку 0,5% за день пропуску обумовлених термінів. Велика армія у турнірному форматі за місяць – це досить реально!

Безкоштовна доставка. Замовлення від 1000 грн. доставляємо безкоштовно по Києву та всій Україні. Акуратно та надійно упаковуємо моделі, щоб вони не пошкодилися під час транспортування. При замовленні до 1000 грн. ви оплачуєте вартість упаковки та послуги компанії вантажоперевізника або кур'єрської доставки по Києву.

 

МАЙСТЕР-КЛАСИ ЩОДО ЗБИРАННЯ ТА ПОКРАСКИ МІНІАТЮР WARHAMMER У КИЄВІ

На базі нашого клубу настільних ігор CBGames професійними моделістами проводяться майстер-класи зі збирання та фарбування мініатюр Warhammer .

Це унікальна можливість отримати практичні навички та цінну інформацію щодо збирання, ґрунтування та фарбування Warhammer (та інших ігрових систем). На майстер-класах ви отримаєте знання про роботу з інструментами моделіста, аерографом, нюнси та специфіки збірки, про різні техніки та способи фарбування, дізнаєтеся секрети створення спеціальних ефектів (пилу, іржі, бруду, тіні, свічення, блиску тощо ) , оформлення композицій, імітування елементів ландшафту, декорування підставок та інше Зможете поспілкуватися з професійними моделістами, поставити питання і отримати цінні поради.

Надаємо всі необхідні інструменти та матеріали для участі у майстер-класі. Після заняття ви забираєте мініатюру із собою.

При навчанні можуть використовуватися промо-мініатюри або мініатюри одного з наборів, що узгоджується перед майстер-класом у залежності від ваших побажань. Також мініатюри для проведення майстер-класу можна придбати в нашому магазині зі знижкою до - 10% ( Warhammer ).

Час проведення заняття: проводяться в міру формування груп у зручний для вас час . Можливі й індивідуальні майстер-класи за домовленістю.

Тривалість заняття: 3-4 години.

Вартість майстер-класу:

 • Груповий майстер-клас: 350 грн (від 4-х осіб, якщо менше 4-х осіб, то за домовленістю підвищуємо вартість до 450 грн)
 • Індивідуальний майстер-клас: 1 учасник — с 750 грн, 2-3 учасники — від 450 грн. Також можливе проведення виїзних майстер-класів зі збирання та фарбування мініатюр.

Запис на майстер-клас та замовлення фарбування мініатюр у Києві:

Telegram: @CBGAdmin

(095) 919 18 13

(063) 648 52 58

(096) 285 56 40

mail@cbgames.com.ua

Українa, м. Київ, вул. Оленівська, 16 (метро Т. Шевченка)

 

 

Напишіть нам у Telegram
Напишіть нам у Viber
Напишіть нам у Messenger
Зателефонуйте нам
Напишіть нам на Email
Напішить нам, ми онлайн!