Кошик покупок

  Товарів: 0 (0.00грн)
Другие номера
  • (096)285-56-40
  • (095)919-18-13
  • (063)648-52-58
Знижки від 2 до 20%
від 2 до 20%  
від 2999 грн 
Розсрочка 0% до 10 месяців

3D друк мініатюр для DnD на замовлення

3Д друк (виготовлення) мініатюр НРІ та розробка 3д макета мініатюр на замовлення

 
У нас можна купити мініатюри для настільних рольових ігор, замовити кастомізацію (3D друк на замовлення) мініатюр для Dungeon&Dragons, а також художнє фарбування та складання мініатюр. Окрім мініатюр, ми друкуємо на замовлення будь-які аксесуари для НРІ (бочки, двері, меблі, елементи декору та інше).
 
Для виготовлення (друку) мініатюр можемо використати вашу 3Д модель або розробити для вас індивідуальну. Також можемо виготовити модель (доопрацювати існуючий макет мініатюри або розробити новий) з обличчям гравця по фото (3-4 фото з різних ракурсів). Модель-персонаж НРІ з обличчям гравця буде епічно виглядати на ігровому полі, а також може послужити дуже незвичайним подарунком для фаната DnD.
 
 
 
Створення персоналізованих мініатюр
Якщо вибрана DnD мініатюра здається недостатньо схожою на вашого персонажа, ми пропонуємо послуги з персоналізації фігурок, щоб створити унікальний образ, що відображатиме ваш характер, інтереси та особистість.

Як відбувається процес замовлення друку фігур?

Зв'яжіться з нами, щоб обговорити вашу ідею. Ми готові вислухати всі побажання та надати консультацію щодо вибору дизайну. Наші талановиті художники розроблять ескіз фігурки з огляду на всі нюанси, і ви отримаєте унікальну мініатюру, щоб поринути у фантастичний світ гри.

Наші можливості

Є можливість додати до фігурки будь-яку особу (це може бути ваше фото, обличчя друга чи іншого персонажа). Також можна додати деталі в образ фігурки. Наприклад, змінити палицю у мага, додати вуха, хвіст або щось ще, що персоналізує фігурку під вас.

Ціна на 3D друк та розробку 3D моделі фігурки

Ціна за кастомізацію та друк залежить від обсягу роботи, кількості матеріалу, що використовується для друку, деталізації, наявності/відсутності 3Д моделі (необхідності її доопрацювання художником). Тому точніша ціна виготовлення мініютури для НРІ (розробки макета) визначається індивідуально після консультації та обговорення всіх деталей.
 
Виготовлення (друк) фігурки за наявності готової 3д моделі залежить від кількості матеріалу, що витрачається.
Ціни на друк на мініатюри в залежності від розміру основи:
25мм - від 6 $ (висота 30 - 60 мм)
32мм - від 13 $ (висота 50 - 80 мм)
50мм - від 17 $ (висота 80 - 120 мм)
 
Ціна друку фігурки в залежності від висоти (якщо ширина/об'єм більша, то ціна вища):
100 мм - від 20 $
150 мм - від 30 $
200 мм - від 60 $
 
Розробка макета моделі – найдорожчий процес, який залежить від часу роботи художника. За наявності готової моделі, яку можна взяти за основу, ціна стає нижчою, але якщо створювати макет з нуля, вартість варіюється в діапазоні від 150$ до 600$ за модель.
 
Доробка чи розробка на основі вже готового макета від 25$ до 200$. Це як і дрібне доопрацювання, так і додавання якихось нових елементів. Все залежить від часу, який необхідний 3д художнику.
 
Зробити фігурці обличчя конкретної людини - 50 $ -100 $. Для виготовлення макета потрібні фотографії обличчя людини із різних ракурсів. .

Вимоги до 3D макетів для друку мініатюр

Якщо замовляєте друк фігур за вашими макетами, то, бажано, щоб моделі надавалися у форматі STL. Можуть бути і будь-які інші 3д формати (FBX, OBJ), але вони можуть бути не готові для повноцінного 3д друку, тому що в основному плащі, волосся та інші деталі не роблять об'ємними в цих форматах, що в результаті призводить до необхідності доопрацювання наданих 3д макетів нашими 3д митцями.

Чому ми?

Ми – гравці DnD, які розуміють важливість правильного відображення персонажів у мініатюрах. Кожен персонаж заслуговує на індивідуальність і унікальність, щоб занурення в атмосферу гри було максимальним і приносило неймовірні емоції. Для друку використовуються якісні матеріали та професійна техніка. А наші художники мають високий рівень майстерності для створення мініатюр, які обов'язково вас вразять своєю красою та деталізацією!

Замовити друк мініатюр для НРІ у Києві:

Telegram: @CBGAdmin

(095) 919 18 13

(063) 648 52 58

(096) 285 56 40

mail@cbgames.com.ua

Україна, м. Київ, вул. Оленівська, 16 (метро Т. Шевченка)

 

 

Напишіть нам у Telegram
Напишіть нам у Viber
Напишіть нам у Messenger
Зателефонуйте нам
Напишіть нам на Email
Напішить нам, ми онлайн!